Palo Santo s křišťálem a levandulí

Neohodnoceno
266 Kč 220 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
Možnosti doručení

Dřevo posvátného stromu Palo Santo (neboli posvátné dřevo) má v Jižní Americe nesmírný spirituální význam a je odpradávna používáno pro své magické, očistné a léčebné účely.

Kouř, který vzniká při pálení dřeva, čistí prostředí od otisků negativní energie a chrání před neštěstím a negativními silami. Je to ideální způsob, jak energeticky očistit kameny a šperky.


  • 3 dřívka Palo Santo z Peru
  • Přírodní surový křišťál z Brazílie
  • Sušená levandule
  • Vůně: sladce kokosová, dřevitá

Detailní informace

Doprava
Doprava zdarma nad 2 500 Kč
Vrácení zboží
Výměna i vrácení do 14 dnů
Jsme ti k dispozici
Neváhej se s námi poradit

Detailní popis produktu

Palo Santo, což ve španělštině znamená „posvátné dřevo“, je asi 18 metrů vysoký posvátný strom rostoucí v Amazonii od Ekvádoru po Peru. Dřevo tohoto stromu má pro danou oblast nesmírný spirituální význam a je odpradávna používáno pro své magické, očistné a léčebné účely. Místní šamani pálí toto dřevo před léčebnými rituály, kouř slouží k zahnání neštěstí a pohrom a odstraňuje otisky negativních energií. 

Vůně Palo Santa je smyslovým požitkem, navozuje klidnou atmosféru, zvýšuje citlivost k jemnohmotným vibracím a je vhodná k meditaci. Spálením malého kousku dřeva vytvoříte klidné prostředí, což vede k uvolněnému stavu ducha i mysli. Palo Santo působí také jako afrodiziakum, zamilovaní ho mohou použt v ložnici pro prohloubení intimního spojení při milování. Pomáhá nás propojit s láskou a zvyšuje schopnost dávat ji a přijímat.

Dřevo má sladce kokosovou dřevitou vůni. Vůně je příjemná a nasládlá a na hmyz působí repelentně!   

 

Použití

Dřívko drž nad plamenem svíčky nebo sporáku a nech ho hořet po dobu několika sekund. Pak dřívkem zatřes a fouknutím uhas plamen. Užij si vůni Palo Santa, se všemi jejími blahodárnými účinky. Můžeš s ním ofouknout sebe nebo s ním jednoduše chodit po bytě a očišťovat místnosti od negativních energií. 

Dřívko je během očišťování potřeba několikrát zapálit, protože kouř se brzy přestane uvolňovat. Pomůže také, když na dřívko občas foukneš.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: