DEN MATEK

 

 

Vztah s maminkou je jedním z nejdůležitějších vztahů v životě každé z nás. Byla první osobou, kterou jsme v životě potkaly, vychovávala nás, podporovala nás a pomohla nám vyrůst v ženu, jakou jsme dnes. Vztah s maminkou nás ovlivňuje celý život a může mít velký vliv na naše vztahy s ostatními lidmi, sebevědomí a mnoho dalšího.

Den matek, který letos vychází na neděli 14. května, je příležitostí, kdy můžeš své mamince ukázat, jak moc ji miluješ a vážíš si ji. Letos jsme se rozhodly vytvořit něco výjimečného - dárkové sety dvou náhrdelníků, který symbolizuje lásku a spojení mezi matkou a dcerou. Sety jsme navrhly tak, aby maminka i dcera nosily podobný šperk a připomínaly si jejich jedinečné a nezaměnitelné pouto.

Chceš mamince darovat šperk za více členů rodiny? Sáhni po jedinečném náramku Spojení, jehož kameny budou symbolizovat všechny její děti a další milované osoby, které si tak bude nosit všude s sebou. Tento náramek bude pro maminku nejen ozdobou, ale také každodenní připomínkou všech jejích milovaných.

Nejprodávanější