Poštovné zdarma je u nás každý den.

Co znamená gold filled?

 
co je to gold filled Trziste stesti

 

 

Pokud jste se na Tržišti štěstí ocitli poprvé, pravděpodobně je pro vás označení gold filled, které u našich šperků uvádíme, matoucí. Není se čemu divit, v České republice a ani v Evropě bohužel není používání tohoto úžasného materiálu obvyklé. Co tedy tajemné zaklínadlo gold filled znamená a proč jsme se rozhodli tento materiál používat?   

 Gold filled šperky, které mají dlouholetou tradici především v USA, Austrálii a Velké Británii, se vyznačují naprosto jinými vlastnostmi než ve zbytku světa obvykle používané alternativy zlata. Jde o nádherný materiál, který nejen jako zlato vypadá, ale také se tak chová.
 
Postup a technologie výroby se v jednotlivých zemích lehce liší, princip ale zůstává stejný – základ šperku z běžného kovu (většinou mědi a mosazi) je za působení tlaku a tepla obalen 2-3 pláty ryzího zlata. Gold filled šperky neobsahují nikl ani olovo a jsou 100% hypoalergenní. Materiál, který k jejich výrobě používáme, získáváme ze španělské dílny zaručující vysokou kvalitu a preciznost výroby.Jaké jsou tedy hlavní výhody gold filled šperků?


Vypadají stejně jako zlato. Čím víc karátů, tím žlutější jsou.
Vysoká kvalita a dlouhá životnost. Při ohleduplném zacházení vám budou dělat radost několik let.
Ačkoliv jsou na první pohled od zlata doslova k nerozeznání, pořídíte je za pouhý zlomek ceny.
Jsou hypoalergenní.

 

gold filled material platovani_1