Poštovné zdarma je u nás každý den!

Nejčastější otázky

 

Z jakého materiálu šperky vyrábíme? 

Životnost šperku je pro nás na prvním místě, proto jsou naše šperky vyrobeny pouze z kvalitního gold filled materiálu, přírodních drahých kamenů a říčních perel. Gold filled, jehož používání není v České republice obvyklé, je úžasný materiál, který nejen jako zlato vypadá, ale také se tak chová. Vše blíže vysvětlujeme v článku o gold filled a také se něco dozvíte v našem příběhu.


Jak mám o nový šperk pečovat? 

Platí, že čím lépe se o šperk staráme, tím déle zůstane krásný, proto jsme se o správné péči rozepsali v tomto článku.

 
Jaké jsou metody platby a doručení?

Svůj nákup můžete zaplatit buď online kartou, nebo bankovním převodem, a získat tak poštovné zdarma. Také můžete využít platbu dobírkou. V případě dobírky se platí poštovné ve výši 99,- Kč. Balíček zasíláme prostřednictvím Zásilkovny nebo České pošty.

 
Jak rychle odesíláte balíček? 

Balíček vždy odesíláme do 24 hodin od obdržení platby na náš účet, popř. od odeslání objednávky v případě, že jste zvolili platbu dobírkou.

 
Do kdy a jakým způsobem můžu šperk vrátit?

Pokud si svůj nákup rozmyslíte a budete chtít nový šperk vrátit, není to žádný problém. Do 14 dnů od převzetí zásilky stačí zaslat na emailovou adresu info@trzistestesti.cz nebo skrze kontaktní formulář na našem webu odstoupení od kupní smlouvy. Ve zprávě nezapomeňte uvést vaše jméno, číslo objednávky, název zboží a také číslo účtu pro vrácení příslušné částky. Poté odešlete šperk v původním obalu na níže uvedenou adresu a my hned po obdržení zásilky převedeme peníze na váš účet. 

Adresa pro vrácení zboží:
Tereza Šimerdová
Bartolomějská 305/3
Praha - Staré Město
110 00