Od 5. do 10. 8. má náš e-shop dovolenou. Veškeré objednávky došlé v tomto termínu budou vyřízovány až 11. 8. Děkujeme za pochopení. ♥ Poštovné pro objednávky nad 1 100 Kč zdarma.

Kámen vděčnosti

Noste jej stále u sebe a kdykoliv o něj v kapse zavadíte, samy pro sebe si řekněte, za co jste v danou chvíli vděčné. Čím vděčnější jsme, tím víc krásných věcí a zážitků nám do života přichází. Vděčnost je totiž magnet na zázraky!


  • Přírodní křišťál andělská aura
  • Země původu: Brazílie
  • Rozměry: cca 3 x 3 cm
  • Hmotnost: 18 - 25 g

Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní křišťál, uvedené rozměry jsou orientační a tvar i hmotnost se může u každého kousku lišit. 

369 ,-
Zbývá poslední kus!

Kámen vděčnosti


 

Křišťál andělská aura

Křišťály andělská aura vznikají doslova alchymistickým procesem, kdy se na kousky přírodního křišťálu ve vakuu nanáší tenká vrstvička zlata nebo titanu. A právě to je jeden z důvodů, proč jsou aura křišťály tak vyhledávané.

Díky spojení vlastností křišťálu a drahých kovů má andělská aura extrémně silné vibrace a, jak už její název napovídá, dokáže efektivně čistit, uklidňovat a léčit auru. Tento kámen v sobě nese nádhernou energii, která zlepšuje náladu a pomáhá nám uvědomit si krásu uvnitř, ale i kolem nás.

 


 

 Proč bychom měli pěstovat vděčnost?

Vděčnost je jeden z nejkrásnějších a nejsilnějších pocitů. Je prokázáno, že lidé, kteří si všímají maličkostí, za které mohou být vděční, mají lepší náladu, cítí se živější, spí lépe a dokonce dávají najevo víc soucitu a laskavosti. Vděčnost zkrátka ze života vytlačuje smutek a všechno jde díky ní snadněji. 

Také platí, že čím vděčnější jsme, tím víc krásných věcí a zážitků nám do života přichází. To, čemu denně věnujeme pozornost, totiž v našem životě roste a čím více věříme tomu, že nám život dává spoustu darů, tím více těchto darů dostáváme. 

 

„Štěstí závisí víc na stavu mysli než na vnějších událostech, je to výsledek toho, jak vnímáme naši situaci a jak jsme spokojeni s tím, co máme." - Dalajláma

 

Cítit vděčnost můžeme doslova v každém okamžiku dne. Ať už se jedná o naše zdraví, lidi kolem nás, nebo zdánlivé maličkosti jako je výborné jídlo nebo úsměv paní prodavačky. To všechno jsou věci, za které můžeme být vděční. Bohužel, často svou pozornost soustředíme na to, co v životě nemáme, a zapomínáme si všímat a děkovat za to, co máme.

Kámen vděčnosti vám pomůže vytvořit si denní rituál, při kterém můžete poděkovat, za vše, za co jste vděčné, a připomenout si úžasné lidi a věci, které kolem sebe máte. Noste jej stále u sebe a kdykoliv o něj v kapse nebo kabelce zavadíte, samy pro sebe si řeknětě, za co jste v danou chvíli vděčné.

Vděčnost je magnet na zázraky!

 


 

 

Kategorie: Rituály