Poštovné pro objednávky nad 1 100 Kč zdarma. ♥

Palo Santo s křišťálem a levandulí

Dřevo posvátného stromu Palo Santo (neboli posvátné dřevo) má v Jižní Americe nesmírný spirituální význam a je odpradávna používáno pro své magické, očistné a léčebné účely.

Kouř, který vzniká při pálení dřeva čistí prostředí od otisků negativní energie a chrání před neštěstím a negativními silami. Je to ideální způsob, jak energeticky očistit kameny a šperky.


  • Dřívko Palo Santo
  • Přírodní surový křišťál
  • Sušená levandule
  • Vůně: sladce kokosová, dřevitá
  • Země původu: Peru, Brazílie (křišťál)
169 ,-
Skladem

Palo santo s křišťálem


 

Blahodárné účinky Palo Santa

Palo santo, což ve španělštině znamená „posvátné dřevo“, je asi 18 metrů vysoký posvátný strom rostoucí v Amazonii od Ekvádoru po Peru. Dřevo tohoto stromu má pro danou oblast nesmírný spirituální význam a je odpradávna používáno pro své magické, očistné a léčebné účely. Místní šamani pálí toto dřevo před léčebnými rituály, kouř slouží k zahnání neštěstí a pohrom a odstraňuje otisky negativních energií. 

Vůně Palo Santa je smyslovým požitkem, navozuje klidnou atmosféru, zvýšuje citlivost k jemnohmotným vibracím a je vhodná k meditaci. Spálením malého kousku dřeva vytvoříte klidné prostředí, což vede k uvolněnému stavu ducha i mysli. Palo Santo působí také jako afrodiziakum, zamilovaní ho mohou použt v ložnici pro prohloubení intimního spojení při milování. Pomáhá nás propojit s láskou a zvyšuje schopnost dávat ji a přijímat.  

Dřevo má sladce kokosovou dřevitou vůni. Vůně je příjemná a nasládlá a na hmyz působí repelentně! 

 


 

Použití

Dřívko držte nad plamenem svíčky po dobu několika sekund, pak dřívkem zatřeste a uhaste plamen. Užijte si vůni Palo Santa, se všemi jejími blahodárnými účinky. Můžete s ním ofouknout sebe nebo s ním chodit po bytě a očišťovat místnosti od negativních energií. 

Dřívko je během očišťování potřeba několikrát zapálit, protože kouř se brzy přestane uvolňovat. Pomůže také, když na dřívko občas fouknete.
Kategorie: Rituály