Od 5. do 10. 8. má náš e-shop dovolenou. Veškeré objednávky došlé v tomto termínu budou vyřízovány až 11. 8. Děkujeme za pochopení. ♥ Poštovné pro objednávky nad 1 100 Kč zdarma.

Voňavý set

Léčivá vůně aromaterapeutické sójové svíčky spolu s očistným dýmem Palo Santa pozvedne tvé vibrace a vytvoří harmonickou atmosféru pro odpočinek, meditaci nebo rituál. 


  • Voňavá vysocevibrační svíčka složená ze sójového vosku a vonných esenciálních olejů
  • Palo Santo s křišťálem

K dispozici máme 3 varianty svíček s aroma "Peace", "Be chilled" a "Positive vibes". Každá voní jinak a každý voní božsky! Vůně svíčky bude pro každou z vás vybrána intuitivně.

490 ,-
Zbývá poslední kus!

Voňavý set


 

Blahodárné účinky Palo Santa

Palo santo, což ve španělštině znamená „posvátné dřevo“, je asi 18 metrů vysoký posvátný strom rostoucí v Amazonii od Ekvádoru po Peru. Dřevo tohoto stromu má pro danou oblast nesmírný spirituální význam a je odpradávna používáno pro své magické, očistné a léčebné účely. Místní šamani pálí toto dřevo před léčebnými rituály, kouř slouží k zahnání neštěstí a pohrom a odstraňuje otisky negativních energií. 

Vůně Palo Santa je smyslovým požitkem, navozuje klidnou atmosféru, zvýšuje citlivost k jemnohmotným vibracím a je vhodná k meditaci. Spálením malého kousku dřeva vytvoříte klidné prostředí, což vede k uvolněnému stavu ducha i mysli. Palo Santo působí také jako afrodiziakum, zamilovaní ho mohou použt v ložnici pro prohloubení intimního spojení při milování. Pomáhá nás propojit s láskou a zvyšuje schopnost dávat ji a přijímat.  

Dřevo má sladce kokosovou dřevitou vůni. Vůně je příjemná a nasládlá a na hmyz působí repelentně! 

 

Křišťál

Křišťál je nejúčinnější léčivý krystal a nejsilnější zesilovač energie na této planetěPřináší hluboké pročištění duše. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a odblokovává energii a uvádí jí do absolutní harmonie. Při meditaci dokáže odfiltrovat rušivé vlivy.

 


 

Jak používat Palo Santo?

Dřívko držte nad plamenem svíčky po dobu několika sekund, pak dřívkem zatřeste a uhaste plamen. Užijte si vůni Palo Santa, se všemi jejími blahodárnými účinky. Můžete s ním ofouknout sebe nebo s ním chodit po bytě a očišťovat místnosti od negativních energií. 

Dřívko je během očišťování potřeba několikrát zapálit, protože kouř se brzy přestane uvolňovat. Pomůže také, když na dřívko občas fouknete.
Kategorie: Rituály