Poštovné pro objednávky nad 1 100 Kč zdarma. ♥

Výběr Péti Elblové

 

Dneska bychom s vámi chtěly sdílet šperky podle výběru Péti Elblové, krásné a sympatické sportovkyně, kterou možná znáte z Youtube nebo Instagramu @jmenujisepeta. Péťa má také svůj blog a na jejich webových stránkách si můžete zakoupit její úspěšné fitness programy nebo sportovní oblečky a další vybavení. 

Péťa nosí zlato, takže si od nás vybrala šperky z pozlaceného stříbra Ag 925/1000, ale na našem e-shopu najdete všechny kousky i ve stříbrné variantěStříbrné šperky jsou vždy pokovené vrstvou rhodia, které zvyšuje odolnost stříbra a zamezuje jeho černání. Zlaté šperky jsou naopak potaženy 24 karátovým zlatem Au 999/1000.

Vzhledem k tomu, že každý šperk s láskou a péčí vyrábíme v naší pražské dílně, délku, případně i design, jakéhokoliv kousku jsme pro vás schopné upravit na míru podle vašich představ. Se slevovým kódem PETA20 získáte na celý nákup slevu 20%. Kód původně platil jen do neděle 9. 8. 2020, ale po domluvě s Péťou jsme jeho použitelnost ještě prodloužily na jeden další srpnový týden, a to od pondělí 17. 8. do pondělí 24. 8. 

A co si od nás Péťa vybrala?


 

Náhrdelník Nekonečno - zlatý / stříbrný

Když jsme ho loni před Vánoci zařazovaly do nabídky, vůbec jsme nečekaly, že se stane naším zdaleka nejoblíbenějším náhrdelníkem. Možná tomu přispívá i jeho poselství? 

"Kruh je symbolem jednoty a absolutna, nekonečnosti a věčného opakování života. Náhrdelník Nekonečno vám pomůže povznést se nad všechna zdánlivá omezení a dosáhnout až ke hvězdám."

 

 


 
 
Choker Mořská víla s říční perlou - zlatý / stříbrný
 
Perla je jedním z nejznámějších symbolů ženy. Symbolizuje lásku, nevinnost, čistotu a v mytologii a astrologii bývá tradičně spojována se silou ženských planet, jakými jsou Měsíc, Neptun a Venuše. Perly mají na organismus uklidňující a tišící účinky, přinášejí štěstí, lásku a posilují partnerské vztahy. 
 

"Vznik perel byl od pradávna opředen mnoha legendami. Antická legenda praví, že se jedná o slzy bohů spadlé z nebe, podle staré indické pověsti jsou perly měsíční rosou. Známý je také mýtus o zrození Afrodité, která se vynořila jako perla na lastuře z mořské pěny."

 

 
 
 
Náramek Růže - stříbrný i zlatý najdete zde
 
Co by to bylo za léto bez barevných šňůrkových náramků? Péťa si od nás vybrala růžový náramek s růží, ale z vlastní zkušenosti můžeme říct, že jednotlivé pastelové barvy se mezi sebou dají i krásně kombinovat a vrstvit. Vybrat si můžete hned ze tří barev a symboliky růže, slunce a lastury.
"Růže je jako mistrovské dílo, je symbolem něhy a dokonalosti vesmírného tvoření. Ať ti tento náramek každý den připomíná, že stejně jako každá bytost nebo květina stvořená Vesmírem, i ty jsi naprosto dokonalá!"
 
 
 
 
Náhrdelník Býk s růženínem - další náhrdelníky podle znamení najdete v kategorii Zvěrokruh
 
Odpradávna se věřilo, že drahé kameny mají doslova magické účinky! Propojení drahých kamenů se znameními zvěrokruhu má svůj původ v řecké helenistické astrologii. Stejně jiné starověké kultury i Řekové věřili ve vliv hvězd na člověka a hledali propojení vesmíru se životem na zemi. Věřili, že každé vesmírné znamení, planeta i hvězda má mít na zemi kámen nebo kov se shodnými vlastnostmi. Drahé kameny přináší štěstí, hojnost a mohou významně ovlivnit i osud! Chrání svého nositele a dodávají mu energii a sílu. Každý kámen spojovaný se znamením zvěrokruhu v sobě nese jinou energii a vlastnosti a má jiný význam. Zajímá tě, který kámen je ten tvůj? 
"Růženín je symbolem nepodmíněné lásky, krásy a míru. Svého nositele učí sebelásce, odpouštění sobě samému a připomíná mu jeho cenu. Růženín ve vztazích zvyšuje důvěru a harmonii Je to univerzální léčivý kámen posilující životní energii. Podporuje také fantazii, inspiraci a tvořivost."