Poštovné pro objednávky nad 1 100 Kč zdarma. ♥

Výběr Símy Dočkalové

Máme neskutečnou radost, že vám dnes můžeme představit naši novou ambasadorku Símu Dočkalovou. Símu můžete znát hlavně z Instagramu, kde na svém profilu @simonadockalova každý den sdílí popřádnou dávku autentičnosti a pozitivní energie. Je také autorkou knížky Duha mého života a barevného motivačního diáře s názvem DUHÁŘ.

Símu jsme na Instagramu obě sledovaly už dlouho, moc se nám líbila její upřímnost a blízkost k fanouškům, které neoslovuje jinak než úžasňáci. :) Protože nám její energie a otevřenost byla sympatická, vždy jsme počítaly s tím, že Simča bude jedna z těch, které bychom jednou chtěly poznat osobně a které bychom chtěly oslovit s nabídkou spolupráce. Když jsme jí ale 7. 7. 2020, vůbec jsme nepočítaly s tím, že se nám skoro za hodinu ozve. A její nadšená odpověď nám doslova vzala dech!

Brzy na to jsme všechny tři společně seděly v kavárně na půl cesty mezi Prahou a Brnem a několik hodin povídaly doslova o všem možném, jen ne o spolupráci a důvodu našeho setkání. Síma byla z Tržiště štěstí nadšená a my byly nadšené z ní!  :) Dohromady nám to zkrátka ladí a máme skvělé flow. A vzhledem k tomu, že věříme na synchronicity a znamení a rády se necháváme unášet proudem života, Síma s námi hned na začátku srpna vyráží prezentovat naše šperky na Healing Festival. Haha, kdo by to byl ještě před měsícem řekl? 

 

 

Simončino vyprávění o našem setkání a domluvené spolupráci si můžete přečíst v článku, který zveřejnila na svém blogu. :) Já už vás vezmu k podstatě článku, kterým je výběr šperků, které Síma zvolila! Jste zvědavé?

Pro ty z vás, které jste u nás poprvé, Síma nosí stříbro, takže si od nás vybrala šperky stříbrné, ale na našem e-shopu najdete všechny kousky i v pozlacené variantě. Stříbrné šperky jsou vždy pokovené vrstvou rhodia, které zvyšuje odolnost stříbra a zamezuje jeho černání. Zlaté šperky jsou naopak potaženy 24 karátovým zlatemVzhledem k tomu, že každý šperk s láskou a péčí vyrábíme v naší pražské dílně, délku, případně i design, jakéhokoliv kousku jsme pro vás schopné upravit na míru podle vašich představ.

Teď už snad víte vše, co potřebujete vědět, takže pojďme na to...

 


  

Náhrdelník Sedm čaker - zlatý / stříbrný
 
Síma, stejně jako my, má ráda léčivé kameny, takže si od nás vybrala náhrdelník Sedm čaker. Pokud jste o čakrách ještě nikdy neslyšely, nebo o nich máte jen mlhavou představu, připravily jsme pro vás krátké vysvětlení. Sedm čaker je sedm energetických center, které mají za úkol proudění životodárné energie v těle a jsou provázány s našimi emocemi i fyzickým stavem. Jakákoliv nerovnováha čaker se odráží na našem těle i mysli, proto je velmi důležité udržovat tato energetická centra v rovnováze. Těchto sedm kamínků čakry harmonizuje a svým působením dostane do rovnováhy tělo i mysl.
  

"Čakrové šperky se v Indii nosí už po celá staletí. Skládají se ze sedmi druhů kamenů, které jednotlivé čakry harmonizují a vylaďují jejich vibrace. Barva čakry přitom odpovídá barvě krystalu, který ji dává do rovnováhy."

 

 

 
 
 
Náramek Sluneční paprsek - stříbrné i zlaté náramky najdeš tady
 
Co by to bylo za léto bez barevných šňůrkových náramků? Vůbec nás nepřekvapilo, že si od nás Síma vybrala zářivý a pozitivní žlutý náramek se sluníčkem. Z vlastní zkušenosti můžeme říct, že jednotlivé pastelové barvy se mezi sebou dají i krásně kombinovat a vrstvit. Vybrat si můžete hned ze tří barev a symboliky slunce, růže nebo lastury.
 
"Sluneční paprsky přinášejí energii, radost, optimismus a odhodlání. Slunce je život a životní síla, symbolizuje vůli a individualitu. Ať už budeš chtít dokázat cokoliv, tento náramek ti bude připomínat, že úplně vše, co si dokážeš představit, může být jednou skutečné."
 
 
 

 

Náhrdelník Beran s korálem - další náhrdelníky podle znamení najdeš v kategorii Zvěrokruh

Odpradávna se věřilo, že drahé kameny mají doslova magické účinky! Propojení drahých kamenů se znameními zvěrokruhu má svůj původ v řecké helenistické astrologii. Stejně jiné starověké kultury i Řekové věřili ve vliv hvězd na člověka a hledali propojení vesmíru se životem na zemi. Věřili, že každé vesmírné znamení, planeta i hvězda má mít na zemi kámen nebo kov se shodnými vlastnostmi. Drahé kameny přináší štěstí, hojnost a mohou významně ovlivnit i osud! Chrání svého nositele a dodávají mu energii a sílu. Každý kámen spojovaný se znamením zvěrokruhu v sobě nese jinou energii a vlastnosti a má jiný význam. Zajímá tě, který kámen je ten tvůj? 

 

"Korálu, který v sobě ukrývá sílu oceánů, se připisuje nespočet významných účinků. Mořeplavci jej vždy mívali při sobě, neboť měl přinášet dobré počasí a odhánět bouřku. Korál má schopnost napojit člověka na přírodu, zklidnit emoce a navodit klid. Pomáhá pochopit sebe sama a smířit se svým vnitřním já. Zvyšuje intuici a představivost."
  
 
 

 

DĚKUJEME, že jste dočetly až sem, a tobě Simonko za nadšení, se kterým ses do spolupráce pustila. Těšíme se, co dalšího nám naše setkání ještě přinese!

S láskou,

Veronika a Tereza