Od 5. do 10. 8. má náš e-shop dovolenou. Veškeré objednávky došlé v tomto termínu budou vyřízovány až 11. 8. Děkujeme za pochopení. ♥ Poštovné pro objednávky nad 1 100 Kč zdarma.

Výběr Símy Dočkalové

Máme neskutečnou radost, že vám dnes můžeme představit naši novou ambasadorku Símu Dočkalovou. Símu můžete znát hlavně z Instagramu, kde na svém profilu @simonadockalova každý den sdílí popřádnou dávku autentičnosti a pozitivní energie. Je také autorkou knížky Duha mého života a barevného motivačního diáře s názvem DUHÁŘ.

Símu jsme na Instagramu obě sledovaly už dlouho, moc se nám líbila její upřímnost a blízkost k fanouškům, které neoslovuje jinak než úžasňáci. :) Protože nám její energie a otevřenost byla sympatická, vždy jsme počítaly s tím, že Simča bude jedna z těch, které bychom jednou chtěly poznat osobně a které bychom chtěly oslovit s nabídkou spolupráce. Když jsme jí ale 7. 7. 2020, vůbec jsme nepočítaly s tím, že se nám skoro za hodinu ozve. A její nadšená odpověď nám doslova vzala dech!

Brzy na to jsme všechny tři společně seděly v kavárně na půl cesty mezi Prahou a Brnem a několik hodin povídaly doslova o všem možném, jen ne o spolupráci a důvodu našeho setkání. Síma byla z Tržiště štěstí nadšená a my byly nadšené z ní!  :) Dohromady nám to zkrátka ladí a máme skvělé flow. A vzhledem k tomu, že věříme na synchronicity a znamení a rády se necháváme unášet proudem života, Síma s námi hned na začátku srpna vyráží prezentovat naše šperky na Healing Festival. Haha, kdo by to byl ještě před měsícem řekl? 

 

 

Simončino vyprávění o našem setkání a domluvené spolupráci si můžete přečíst v článku, který zveřejnila na svém blogu. :) Já už vás vezmu k podstatě článku, kterým je výběr šperků, které Síma zvolila! Jste zvědavé?

Pro ty z vás, které jste u nás poprvé, Síma nosí stříbro, takže si od nás vybrala šperky stříbrné, ale na našem e-shopu najdete všechny kousky i v pozlacené variantě. Stříbrné šperky jsou vždy pokovené vrstvou rhodia, které zvyšuje odolnost stříbra a zamezuje jeho černání. Zlaté šperky jsou naopak potaženy 24 karátovým zlatem.

Vzhledem k tomu, že každý šperk s láskou a péčí vyrábíme v naší pražské dílně, délku, případně i design, jakéhokoliv kousku jsme pro vás schopné upravit na míru podle vašich představ. Se slevovým kódem SIMA20, který platí až do pondělí 17. 8. 2020 navíc získáte na celý nákup slevu 20%.

Teď už snad víte vše, co potřebujete vědět, takže pojďme na to...

 


  

Náhrdelník Sedm čaker - zlatý / stříbrný
 
Síma, stejně jako my, má ráda léčivé kameny, takže si od nás vybrala náhrdelník Sedm čaker. Pokud jste o čakrách ještě nikdy neslyšely, nebo o nich máte jen mlhavou představu, připravily jsme pro vás krátké vysvětlení. Sedm čaker je sedm energetických center, které mají za úkol proudění životodárné energie v těle a jsou provázány s našimi emocemi i fyzickým stavem. Jakákoliv nerovnováha čaker se odráží na našem těle i mysli, proto je velmi důležité udržovat tato energetická centra v rovnováze. Těchto sedm kamínků čakry harmonizuje a svým působením dostane do rovnováhy tělo i mysl.
  

"Čakrové šperky se v Indii nosí už po celá staletí. Skládají se ze sedmi druhů kamenů, které jednotlivé čakry harmonizují a vylaďují jejich vibrace. Barva čakry přitom odpovídá barvě krystalu, který ji dává do rovnováhy."

 

 

 
 
 
Náramek Sluneční paprsek - stříbrné i zlaté náramky najdeš tady
 
Co by to bylo za léto bez barevných šňůrkových náramků? Vůbec nás nepřekvapilo, že si od nás Síma vybrala zářivý a pozitivní žlutý náramek se sluníčkem. Z vlastní zkušenosti můžeme říct, že jednotlivé pastelové barvy se mezi sebou dají i krásně kombinovat a vrstvit. Vybrat si můžete hned ze tří barev a symboliky slunce, růže nebo lastury.
 
"Sluneční paprsky přinášejí energii, radost, optimismus a odhodlání. Slunce je život a životní síla, symbolizuje vůli a individualitu. Ať už budeš chtít dokázat cokoliv, tento náramek ti bude připomínat, že úplně vše, co si dokážeš představit, může být jednou skutečné."
 
 
 

 

Náhrdelník Beran s korálem - další náhrdelníky podle znamení najdeš v kategorii Zvěrokruh

Odpradávna se věřilo, že drahé kameny mají doslova magické účinky! Propojení drahých kamenů se znameními zvěrokruhu má svůj původ v řecké helenistické astrologii. Stejně jiné starověké kultury i Řekové věřili ve vliv hvězd na člověka a hledali propojení vesmíru se životem na zemi. Věřili, že každé vesmírné znamení, planeta i hvězda má mít na zemi kámen nebo kov se shodnými vlastnostmi. Drahé kameny přináší štěstí, hojnost a mohou významně ovlivnit i osud! Chrání svého nositele a dodávají mu energii a sílu. Každý kámen spojovaný se znamením zvěrokruhu v sobě nese jinou energii a vlastnosti a má jiný význam. Zajímá tě, který kámen je ten tvůj? 

 

"Korálu, který v sobě ukrývá sílu oceánů, se připisuje nespočet významných účinků. Mořeplavci jej vždy mívali při sobě, neboť měl přinášet dobré počasí a odhánět bouřku. Korál má schopnost napojit člověka na přírodu, zklidnit emoce a navodit klid. Pomáhá pochopit sebe sama a smířit se svým vnitřním já. Zvyšuje intuici a představivost."
  
 
 

 

DĚKUJEME, že jste dočetly až sem, a tobě Simonko za nadšení, se kterým ses do spolupráce pustila. Těšíme se, co dalšího nám naše setkání ještě přinese!

S láskou,

Veronika a Tereza