Jak rozumět svému horoskopu V | Archetyp Raka

 

Rak je vodní znamení a vládne mu mystická Luna. Z celého zodiaku je nejvíce orientovaný na rodinu, společenství a vytváření pevných vazeb mezi lidmi. Smysluplné vztahy jsou pro Raky životní prioritou.Díky své vnímavosti a empatii a jsou Raci i Račice jsou vynikajícími posluchači oplývající talentem citlivé komunikace. Nikdo na světě ti nedá takový pocit přijetí a vřelosti, jako když máš blízkého přítele anebo partnera se silně obsazeným znamením Raka.⁠

Ženy Račice okamžitě a velmi přesně vycítí atmosféru místa a nebo společnosti, ve které se pohybují, a intuitivně vycítí, co je třeba udělat nebo říci. Často se realizují v rodině anebo komunitě. Muži se silně obsazeným znamením Raka mohou být v porovnání s jinými muži jemnější, ale o to obratnější v rámci celého spektra měkkých dovedností.⁠

"Pokud jsou planety v Raku náročně aspektované, může se u člověka projevit patrná tendence zdatně manipulovat s ostatními."
— Tereza Pokorná, astroložka

Dej pozor, abys Raka třeba nevědomky nezranila na pro něj citlivém místě. Dobře si to zapamatuje a podobně jako Štír se uzavře do sebe. Ne proto, že by se chtěl jako Štír tak trochu pomstít, ale proto, že je zraněný.

Na této stránce se můžeš podívat, jak vypadá znamení Raka ve Tvém případě: ♋️

Je hojně osázené planetami a světly? Pak jsou Račí témata tím zásadním, co Tě v životě provází. Prázdná oblast znamení Raka naznačuje, že máš nosná témata svého příběhu v jiných oblastech.

 

P. S. Šperky pro ženu s výrazně obsazeným archetypem Raka najdeš tady: