Nejčastější otázky

 

Z jakého materiálu šperky vyrábíme? 

Životnost šperku je pro nás na prvním místě, proto jsou naše šperky vyrobeny ze stříbra, přírodních drahých kamenů a říčních perel. Stříbrné šperky jsou vždy pokovené vrstvou rhodia, které zvyšuje odolnost stříbra. Zlaté šperky jsou potaženy 24 karátovým zlatem Au 999/1000.

Je možné šperk na přání upravit?

Určitě ano! Moc rády pro tebe vyrobíme šperk podle tvých představ. Stačí, když nás kontaktuješ prostřednictvím kontaktního formuláře, a my se ti co nevidět ozveme.

Jaké jsou metody platby a doručení?

Balíčky zasíláme prostřednictvím Zásilkovny, a to buď kurýrem k tobě domů nebo na pobočku. Svůj nákup můžeš zaplatit online kartou, bankovním převodem nebo za menší poplatek dobírkou. U objednávek nad 1 100 Kč máš u nás při platbě předem poštovné zdarma!

 Kdy odešlete můj balíček? 

Balíček odešleme během 1-2 dnů od obdržení platby na náš účet, případně do 1-2 dnů od odeslání objednávky, pokud platíš dobírkou. U šperků, které upravujeme na míru, je vše o individuální domluvě.

 Jak můžu šperk vrátit?

Pokud si svůj nákup rozmyslíš, není to problém. Do 14 dnů od převzetí zásilky můžeš odstoupit od kupní smlouvy a šperk vrátit. Veškeré informace najdeš tady.