Od 12. do 19.9. máme dovolenou - veškeré objednávky budeme vyřizovat a expedovat od pondělí 21.9. ♥ Poštovné pro objednávky nad 1 100 Kč zdarma.

Nejčastější otázky

 Z jakého materiálu šperky vyrábíme? 

Životnost šperku je pro nás na prvním místě, proto jsou naše šperky vyrobeny ze stříbra, přírodních drahých kamenů a říčních perel. Stříbrné šperky jsou vždy pokovené vrstvou rhodia, které zvyšuje odolnost stříbra. Zlaté šperky jsou potaženy 24 karátovým zlatem Au 999/1000.

 

Je možné šperk na přání upravit?

Určitě ano! Moc rádi pro vás vyrobíme šperk podle vašich představ. Stačí, když nás kontaktujete prostřednictvím kontaktního formuláře, a my se vám co nevidět ozveme.

  
Jaké jsou metody platby a doručení?

Balíčky zasíláme prostřednictvím Zásilkovny nebo služby DPD. Svůj nákup můžete zaplatit online kartou, bankovním převodem nebo za menší poplatek 30,- Kč dobírkou. U objednávek nad 1 100 Kč u nás máte poštovné zdarma! 

 
Kdy odešlete můj balíček? 

Balíček odešleme během 1-2 dnů od obdržení platby na náš účet, případně do 1-2 dnů od odeslání objednávky, pokud platíte dobírkou. U šperků, které pro vás upravujeme na míru, je vše o individuální domluvě.

 
Jak můžu šperk vrátit?

Pokud si svůj nákup rozmyslíte, není to problém. Do 14 dnů od převzetí zásilky můžete odstoupit od kupní smlouvy a šperk vrátit. Veškeré informace najdete tady.