SLEVA 20 % s kódem "NAROZENINY" platná až do 10.7. ♥ Poštovné pro objednávky nad 1 100 Kč zdarma.

Nejčastější otázky

 Z jakého materiálu šperky vyrábíme? 

Životnost šperku je pro nás na prvním místě, proto jsou naše šperky vyrobeny ze stříbra, přírodních drahých kamenů a říčních perel. Stříbrné šperky jsou vždy pokovené vrstvou rhodia, které zvyšuje odolnost stříbra. Zlaté šperky jsou potaženy 24 karátovým zlatem Au 999/1000.

 

Je možné šperk na přání upravit?

Určitě ano! Moc rádi pro vás vyrobíme šperk podle vašich představ. Stačí, když nás kontaktujete prostřednictvím kontaktního formuláře, a my se vám co nevidět ozveme.

  
Jaké jsou metody platby a doručení?

Svůj nákup můžete zaplatit buď online kartou, nebo bankovním převodem, a získat tak poštovné zdarma. Pokud na internetu platíte neradi, samozřejmě lze zaplatit i dobírkou s poštovným ve výši 99,- Kč. Balíčky zasíláme prostřednictvím Zásilkovny nebo služby DPD.

 
Kdy odešlete můj balíček? 

Balíček odešleme během 1-2 dnů od obdržení platby na náš účet, případně do 1-2 dnů od odeslání objednávky, pokud platíte dobírkou. U šperků, které pro vás upravujeme na míru, je vše o individuální domluvě.

 
Jak můžu šperk vrátit?

Pokud si svůj nákup rozmyslíte a budete chtít nový šperk vrátit, do 14 dnů od převzetí zásilky stačí zaslat na emailovou adresu ahoj@trzistestesti.cz odstoupení od kupní smlouvy.

Není k tomu potřeba vytvářet žádný složitý dokument. V emailu pouze uveďte, že byste rádi odstoupili od smlouvy, a nezapomeňte uvést své jméno, číslo objednávky a také číslo účtu pro vrácení peněz.

My vám následně zašleme k vytisknutí ústřižek s kódem do Zásilkovny, který nalepíte na balíček. Není potřeba čekat frontu na poště ani vypisovat podací lístky. Stačí, když se s balíčkem stavíte na nejbližší pobočku Zásilkovny a šperk nám zašlete nazpátek v původním obalu. Jakmile od vás zásilku obdržíme, převedeme peníze na váš účet. Jednoduché, že ano?