Náušnice Gaia (stříbro)

1 711 ,- 1 414 ,- bez DPH
K odeslání do 2-3 dnů

Gaia je bohyní země a matkou veškerého stvoření, představuje sílu přírody a její inteligence. Její božskou tvůrčí sílu můžeme spatřit kdekoliv kolem nás, dává život všemu živému a poskytuje nám vedení. Ať tě smaragdy spojují s přírodou a napojí tě na Gaiinu moudrost a inspiraci.


  • Stříbrné náušnice Ag 925/1000 pokovené vrstvou platiny, která je hypoalergenní a zvyšuje odolnost stříbra proti oxidaci a škrábancům
  • Přívěsek: přírodní smaragd
  • Rozměry: 16 x 16 mm + přívěsek
  • Ruční výroba
  • Dárkové balení součástí
  • Raději bys zlaté náušnice? Tady je máme.

Detailní informace

Zásilkovna zdarma
Zásilkovna zdarma
nad 2 000 Kč v rámci ČR
Výměna i vrácení do 14 dnů
Výměna i vrácení do 14 dnů
Poraď se s námi
Poraď se s námi
na Messengeru či Instagramu

Detailní popis produktu

Náušnice Gaia


  

Kdo je Gaia?

Inspirací pro tyto náušnice byla bohyně Gaia, která je v řecké mytologii bohyní Země. Představuje samu planetu Zemi a matku veškerého života na Zemi. Je symbolem mateřské lásky, protože své děti hluboce miluje a velkoryse jim odpouští. Je ochotná je udržet na živu i za cenu vlastních obětí.

Gaia nepředstavuje pouze doslovnou, fyzickou planetu, ale také přírodní síly a zákony. Je to příroda jako celek. Dává život všemu živému a přítomnost její božské tvůrčí síly můžeme spatřit všude kolem nás. Gaia je ta, která nám pomáhá a poskytuje nám vše, co potřebujeme pro život. Je to naše Božská matka.

 


 

Smaragd a jeho účinky

Smaragd jsme pro tyto náušnice zvolily proto, že má schopnost spojit nás s přírodou a zvýšit naši vnímavost k jejím rytmům. Pomáhá nám tedy napojit se na Gaiu. Tento kámen byl od pradávna vnímán jako ten nejcennější drahokam. O smaragdu se dokonce píše v bibli a byl součástí korunovačních a církevních klenotů a nejrůznějších kultovních předmětů.

Je to kámen inspirace, trpělivosti a uzdravení. Dokáže uklidňovat poraněné city a hojí smutek. Vzhledem ke své zelené barvě pracuje se srdeční čakrou, otevírá srdce a prohlubuje naši schopnost pocítit soucit a lásku.

Smaragd je receptivní kámen, vtahuje z nás do sebe veškeré napětí a negativní energie. Proto je velmi důležité ho pravidelně čistit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náušnice
Ryzost: Ag 925/1000