Náušnice Gaia Sterlingové stříbro Ag 925/1000

Neohodnoceno
1 711 Kč 1 414 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
Karta s věnováním
Dárkové balení
Možnosti doručení

Gaia je bohyní země a matkou veškerého stvoření, představuje sílu přírody a její inteligence. Její božskou tvůrčí sílu můžeme spatřit kdekoliv kolem nás, dává život všemu živému a poskytuje nám vedení. Ať tě smaragdy spojují s přírodou a napojí tě na Gaiinu moudrost a inspiraci.


  • Stříbrné náušnice Ag 925/1000
  • Přívěsek: přírodní smaragd
  • Rozměry: 16 x 16 mm + přívěsek
  • Ruční výroba
  • Dárkové balení součástí
  • Raději bys zlaté náušnice? Tady je máme.

Detailní informace

Vrácení zboží
Bezproblémová výměna i vrácení zboží | Do 14 dnů od doručení
Doprava
Doprava zdarma k nákupu nad 2500 Kč
Záruka
Záruka kvality | Šperk ti do 1 roku od nákupu opravíme zdarma

Detailní popis produktu

Náušnice Gaia


  

Kdo je Gaia?

Inspirací pro tyto náušnice byla bohyně Gaia, která je v řecké mytologii bohyní Země. Představuje samu planetu Zemi a matku veškerého života na Zemi. Je symbolem mateřské lásky, protože své děti hluboce miluje a velkoryse jim odpouští. Je ochotná je udržet na živu i za cenu vlastních obětí.

Gaia nepředstavuje pouze doslovnou, fyzickou planetu, ale také přírodní síly a zákony. Je to příroda jako celek. Dává život všemu živému a přítomnost její božské tvůrčí síly můžeme spatřit všude kolem nás. Gaia je ta, která nám pomáhá a poskytuje nám vše, co potřebujeme pro život. Je to naše Božská matka.

 


 

Smaragd a jeho účinky

Smaragd jsme pro tyto náušnice zvolily proto, že má schopnost spojit nás s přírodou a zvýšit naši vnímavost k jejím rytmům. Pomáhá nám tedy napojit se na Gaiu. Tento kámen byl od pradávna vnímán jako ten nejcennější drahokam. O smaragdu se dokonce píše v bibli a byl součástí korunovačních a církevních klenotů a nejrůznějších kultovních předmětů.

Je to kámen inspirace, trpělivosti a uzdravení. Dokáže uklidňovat poraněné city a hojí smutek. Vzhledem ke své zelené barvě pracuje se srdeční čakrou, otevírá srdce a prohlubuje naši schopnost pocítit soucit a lásku.

Smaragd je receptivní kámen, vtahuje z nás do sebe veškeré napětí a negativní energie. Proto je velmi důležité ho pravidelně čistit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náušnice
Ryzost: Ag 925/1000

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: