Selenitová lampa

Neohodnoceno
1 771 Kč 1 464 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
Možnosti doručení

Selenit je uklidňující kámen s velmi vysokými vibracemi. Duši přináší smíření a do mysli vnáší jas. Selenitová lampa bude mít pozitivní vliv nejen na tebe, ale i na tvé prostředí, kde její příjemné světlo vytvoří klidnou relaxační atmosféru.


  • Přírodní selenitový krystal
  • Výška: 25 cm
  • Průměr: cca 9 cm
  • Hmotnost: 2,2 - 2,4 kg
  • Lampu ti pošleme rovnou připravenou k použití. Žárovka a bílý kabel je součástí balení.
  • Selenitu nesvědčí voda a ve vlhkém prostředí se rozpouští. Proto lampu není vhodné trvale umístit do koupelny ani na parapet okna, kde se v zimních měsících často drží vlhkost.

Každá lampa je originál. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní kameny, vzhled každého kusu se může jemně lišit.

Detailní informace

Doprava
Doprava zdarma k nákupu nad 2500 Kč
Vrácení zboží
Výměna nevhodného dárku až do 10. ledna 2024
Záruka
Záruka kvality: Opravu tvého šperku provedeme do 1 roku od nákupu zdarma

Detailní popis produktu

Selenit je kámen meditace a hlubokého klidu. Říká se, že v těžkých situacích pomáhá proniknout přímo k jádru věci a uklidňuje jakýkoliv vnitřní zmatek. Tělu selenit dodává velké množství energie a jeho nejvýznamnější léčivé schopnosti se projevují na energetické úrovni. Během denních aktivit do svého energetického pole průběžně nasáváme energie, se kterými se setkáváme (např. v práci, v mhd, během hádky se svými blízkými) a ne všechny tyto energie vždy automaticky stíháme vyčistit. Selenit je skvělý pomocník pro energetickou hygienu, který z tvého energetického pole dokáže odčerpat vše, co tam nechceš, a pomůže ti udržet si vnitřní čistotu a klidVýborně se také hodí k meditaci a pro duchovní práci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: