Balíček Hojnost

Neohodnoceno
818 Kč 676 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
Možnosti doručení

Magická kombinace zeleného avanturínu, kamene štěstí a hojnosti, a posvátného dřeva Pala Santa v tvém životě navodí klid a přinese ti zdraví a prosperitu.


  • Svícen ze zeleného avanturínu (cca 10 x 11 cm, hmotnost cca 1 kg), říká se o něm, že do života dokáže přitáhnout hojnost a pozitivně působí na vše související s majetkem a penězi
  • Palo Santo s křišťálem a levandulí - v Jižní Americe má nesmírný spirituální význam a je odpradávna používáno pro své magické, očistné a léčebné účely
  • Kouř, který vzniká při pálení dřeva čistí prostředí od otisků negativní energie a chrání před neštěstím a negativními silami. Je to ideální způsob, jak energeticky očistit kameny a šperky.
  • Podrobný popis komponentů balíčku najdeš níže

Každý svícen je originál. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní polodrahokamy, uvedené rozměry jsou pouze orientační a vzhled i odstín se může u jednotlivých kusů lišit.

Detailní informace

Vrácení zboží
Bezproblémová výměna i vrácení zboží | Do 14 dnů od doručení
Doprava
Doprava zdarma k nákupu nad 2500 Kč
Záruka
Záruka kvality | Šperk ti do 1 roku od nákupu opravíme zdarma

Detailní popis produktu

Zelený avanturín dokáže do života přitáhnout hojnost a štěstí a bude pozitivně působit na vše související s tvým majetkem a penězi. Povzbuzuje kreativituposiluje řídící a rozhodovací schopnosti a zvyšuje vytrvalostAvanturín ti pomůže uvést do rovnováhy mužskou a ženskou energii a přinese ti pocit vyrovnanosti, klidu a pohodyDokáže transformovat negativní energii na pozitivní a ochránit tě tak před psychickými útoky. 

Palo Santo (neboli posvátné dřevo) má v Jižní Americe nesmírný spirituální význam a je odpradávna používáno pro své magické, očistné a léčebné účely. Kouř, který vzniká při pálení dřeva odstraňuje otisky negativní energie a chrání před neštěstím a negativními silami. Vůně Palo Santa je smyslovým požitkem, navozuje klidnou atmosféru, zvýšuje citlivost k jemnohmotným vibracím a je vhodná k meditaci. Pomáhá nás propojit s láskou a zvyšuje schopnost dávat ji a přijímatZamilovaní mohou Palo Santo použít i v ložnici pro prohloubení intimního spojení při milování. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: