SLEVA 22 % NA VŠE s kódem „DĚKUJEME" - Moc si vážíme toho, pokud u nás nakoupíte a současně nás tak v aktuální nelehké situaci podpoříte. My vám alespoň výměnou nabízíme slevu 22 % formou kódu, který stačí uplatnit v průběhu objednávky. ♥ Poštovné zdarma pro objednávky nad 1 100 Kč.

Náhrdelník Střelec (pozlacené stříbro)

Lapis lazuli přináší hlubokou vyrovnanost, klid a mír. Napomáhá odstraňovat stres a mírnit konflikty. Tento kámen také podporuje mysl, přináší objektivní pohled na věc a rozvíjí naši kreativitu.


  • Stříbro Ag 925/1000 pokovené 24 karátovým zlatem Au 999/1000
  • Přírodní lapis lazuli
  • Délka 40 cm
  • Ruční výroba
1 466 ,-
Skladem

Kolekce Zvěrokruh


 

Lapis lazuli pro ženu narozenou ve znamení STŘELCE

⚬  Listopadovým a prosincovým ženám narozeným ve znamení Střelce byly dány do vínku vlastnosti jako je optimismus, společenskost a přesvědčivost.

⚬  Toto znamení je ovládáno živlem ohně a přiřazeno planetě Jupiter.

Lapis lazuli přináší hlubokou vyrovnanost, klid a mír. Napomáhá odstranit stres a mírnit konflikty. Podporuje mysl, přináší objektivní pohled a rozvíjí kreativitu. Tento kámen dodává na síle hodnotám jakou je čestnost, soucit, poctivost a také aktivní naslouchání druhým. Upevňuje přátelské i milostné vztahy a přivádí do souladu tělesnou, duševní a emoční rovinu.

Prohlédnout si všechny kameny podle znamení zvěrokruhu. 

 


 

Jak šperk udržet krásný?

K čištění používej jen teplou vodu a měkkou textilii, popřípadě kapku mýdla. Po čištění šperk vždy pečlivě osuš. Dbej na to, aby nepřišel do styku s chemickými prostředky. Nevystavuj šperk častému kontaktu s chlorovanou vodou.

  


 

POŠTOVNÉ ZDARMA
  • Poštovné zdarma je u nás každý den!
  • Odesíláme do 24 hodin.