Využij slevu - 20% na perlové novinky s kódem LETO.

Balíček Lehkost

Neohodnoceno
765 Kč 632 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
Možnosti doručení

Spojení selenitu a duhového Feng Shui křišťálu nejen rozjasní tvou mysl, ale také do tvého domova přinese závan radosti a svěží energie, která pomůže rozptýlit jakékoliv zimní chmury.


  • Svícen ze selenitu (8 x 8 cm, hmotnost cca 0,55 kg) - duši přináší smíření a klid a do mysli vnáší jas
  • Duhový Feng Shui křišťál z broušeného skla (průměr 30 mm, lanko o délce 40 cm), nejčastěji se zavěšuje do okna nebo do tmavých místností, kde chybí přirozené denní světlo
  • Křišťálová geodka 
  • Podrobný popis všech komponentů najdeš níže 

Každý svícen i geoda jsou originál. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní polodrahokamy, vzhled i odstín se může u jednotlivých kusů lišit.

Detailní informace

Vrácení zboží
Bezproblémová výměna i vrácení zboží | Do 14 dnů od doručení
Doprava
Doprava zdarma k nákupu nad 2500 Kč
Záruka
Záruka kvality | Šperk ti do 1 roku od nákupu opravíme zdarma

Detailní popis produktu

Selenit je klidný kámen s velmi jemnými vibracemi. Tělu dodává velké množství energie a jeho nejvýznamnější léčivé schopnosti se projevují na energetické úrovni. Selenit duši přináší smíření a klid a do mysli vnáší jas, v těžkých situacích ti pomůže proniknout přímo k jádru věci a uklidnit jakýkoliv vnitřní zmatek. Selenit je také skvělý pomocník pro energetickou hygienu, který z tvého energetického pole dokáže pohltit vše, co tam nechceš (během dne nastřádané nánosy cizí energie), a pomůže ti udržet si vnitřní čistotu a klid.  Selenit v domě vytváří klidnou pokojnou atmosféru. Můžeme ho použít k vytvoření ochranné mřížky kolem domu a tím prostor ochránit od zásahu vnějších vlivů. Výborně se hodí k meditaci a pro duchovní práci. Otevírá korunní (sedmou) čakru.

 

Duhový Feng Shui křišťál je vyrobený z broušeného skla a zavěšuje se nejčastěji na okno anebo do tmavých místností, kde chybí dostatek přirozeného denního světla. Když křišťál zavěsíš v okně, do kterého svítí sluneční paprsky, na stěnách místnosti vytvoří hru duhových světýlek a navodí příjemnou pozitivní atmosféru (viz poslední ilustrační fotka). Křišťál zavěšený v tmavých místnostech a světlu nepřístupných koutech naopak rozproudí stagnující energii (Chi) a přinese tam nový život. 

 

Křišťálová geodka tě bude nabíjet energií a zvýší tvé duševní síly. Křišťál je nejúčinnější léčivý krystal, dokáže harmonizovat energii a uvést ji do absolutní rovnováhy. Je receptivní i projektivní - energii umí přijímat, ale i vyzařovat. Čistí a ochraňuje auru a odstraňuje bloky, které brzdí volné proudění energií. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: