Kámen vděčnosti

Neohodnoceno
273 Kč 303 Kč od 273 Kč 226 Kč bez DPH 250 Kč bez DPH od 226 Kč bez DPH
Ihned k odeslání Ihned k odeslání Zvolte variantu
Velikost kamene
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

Kámen vděčnosti nos stále u sebe a kdykoliv o něj v kapse zavadíš, sama pro sebe si řekni, za co jsi vděčná. Čím vděčnější jsme, tím víc krásných věcí a zážitků nám do života přichází. Vděčnost je totiž magnet na zázraky!


  • Přírodní křišťál andělská aura (zabalen v průsvitném bílém pytlíčku z organzy)
  • Dárková karta s popisem účinků andělské aury a povídáním o vděčnosti
  • Země původu: Brazílie
  • Rozměr: cca 3 x 3 cm
  • Hmotnost: 18 - 25 g

Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní křišťál, uvedené rozměry jsou orientační a tvar i hmotnost se může u každého kousku lišit.

Detailní informace

Vrácení zboží
Bezproblémová výměna i vrácení zboží | Do 14 dnů od doručení
Doprava
Doprava zdarma k nákupu nad 2500 Kč
Záruka
Záruka kvality | Šperk ti do 1 roku od nákupu opravíme zdarma

Detailní popis produktu

Křišťály andělská aura vznikají doslova alchymistickým procesem, kdy se na kousky přírodního křišťálu ve vakuu nanáší tenká vrstvička zlata nebo titanu. A právě to je jeden z důvodů, proč jsou aura křišťály tak vyhledávané. Díky spojení vlastností křišťálu a drahých kovů má andělská aura extrémně silné vibrace a, jak už její název napovídá, dokáže efektivně čistit, uklidňovat a léčit auru. Tento kámen v sobě nese nádhernou energii, která zlepšuje náladu a pomáhá nám uvědomit si krásu uvnitř, ale i kolem nás.

 

Proč je dobré pěstovat vděčnost?

Vděčnost je jeden z nejkrásnějších a nejsilnějších pocitů. Je prokázáno, že lidé, kteří si všímají maličkostí, za které mohou být vděční, mají lepší náladu, cítí se živější, spí lépe a dokonce dávají najevo víc soucitu a laskavosti. Vděčnost zkrátka ze života vytlačuje smutek a všechno jde díky ní snadněji. 

Také platí, že čím vděčnější jsme, tím víc krásných věcí a zážitků nám do života přichází. To, čemu denně věnujeme pozornost, totiž v našem životě roste a čím více věříme tomu, že nám život dává spoustu darů, tím více těchto darů dostáváme.

 

„Štěstí závisí víc na stavu mysli než na vnějších událostech. Je to výsledek toho, jak vnímáme naši situaci a jak jsme spokojeni s tím, co máme." - Dalajláma

 

Cítit vděčnost můžeme doslova v každém okamžiku dne. Ať už se jedná o naše zdraví, lidi kolem nás, nebo zdánlivé maličkosti jako je výborné jídlo nebo úsměv paní prodavačky. To všechno jsou věci, za které můžeme být vděční. Bohužel, často svou pozornost soustředíme na to, co v životě nemáme, a zapomínáme si všímat a děkovat za to, co máme.

Kámen vděčnosti ti pomůže vytvořit si denní rituál, při kterém můžeš poděkovat, za vše, za co jsi vděčná, a připomenout si úžasné lidi a věci, které kolem sebe máš. Nos jej stále u sebe a kdykoliv o něj v kapse nebo kabelce zavadíš, sama pro sebe si řekni, za co jsi v danou chvíli vděčná.

Vděčnost je magnet na zázraky!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: